Ben jij een ervaren recruiter en vind je het leuk om zowel vaste als tijdelijke capaciteitsvraagstukken op te pakken? Lees dan snel verder.
Wat ga jij doen?
Als Corporate Recruiter ga je aan de slag met het werven en selecteren van toekomstige collega’s die op zoek zijn naar een vaste of tijdelijke aanstelling. Je bent verantwoordelijk voor alle vacatures op het hoofdkantoor (ook wel ons servicekantoor genoemd) en gaat aan de slag met het centraliseren van alle tijdelijke capaciteitsaanvragen binnen Flynth. Op ons servicekantoor hebben we vacatures in o.a. de vakgebieden Marketing/ Communicatie, Finance & Control, HRM, Risk & Compliance, Kwaliteit/Vaktechniek, IT en Facility. Afwisselende doelgroepen en interessante posities!
Tevens ben je verantwoordelijk voor inhuurmanagement. We zijn bezig dit centraal te organiseren en jij zal hier vanuit recruitment een coördinerende rol in hebben. Je begeleidt de processen en neemt stakeholders mee in de keuzes die hierin gemaakt kunnen worden. Ook ga je actief bouwen aan eigen ZZP-pools die Flynth breed kunnen worden ingezet. Onder inhuurmanagement behoren ook de contacten met onze preferred suppliers, waarbij we onze partnerships optimaal willen uitdiepen. Je zorgt voor een goede samenwerking tussen Flynth en haar partners.
Hoe ziet je werkplek eruit?
Bij Flynth adviseurs en accountants werken we deels vanuit huis en deels op kantoor. Je hebt een vaste standplaats, maar het kan voorkomen dat je locatie overstijgend werkt. Flynth heeft locaties door het hele land en daarmee zijn er altijd collega’s bij jou in de buurt die voor je klaar staan. Om kennis te delen, van elkaar te leren en samen te groeien, zijn we veel in contact met verschillende collega’s. Omdat we geen partnerstructuur hebben, kunnen we mede hierdoor investeren in de kwaliteit van onze dienstverlening en in de opleiding van onze medewerkers. Zo kunnen we samen altijd het beste advies aan onze klanten geven.
Als Corporate Recruiter maak je onderdeel uit van de afdeling Recruitment, een team van ongeveer 15 collega's met verschillende disciplines. Ons team is volop in ontwikkeling. We werken samen in een super leuk recruitmentteam, bestaande uit corporate recruiters, campus recruiters, talent sourcers, een campus lead, een recruitment marketeer en een recruitment assistent. Ons team is divers qua leeftijd en achtergrond, dus jij vindt vast snel je plek in ons team!
Wat bieden wij jou?
Werken bij Flynth betekent dat je volop kansen krijgt om jezelf te ontwikkelen. Wij zetten sterk in op duurzame inzetbaarheid. Niet alleen door te kijken naar jouw talenten en mogelijkheden, maar ook door je een goede werk-privébalans te bieden. Zo kan je bij Flynth zelf invulling geven aan de werktijden, mede door deels thuis te werken. Verder kun je rekenen op:
- een marktconform salaris;
- een contract voor bepaalde tijd voor 32 – 40 uur per week voor één jaar, bij wederzijds enthousiasme wordt dit na één jaar omgezet in een contract voor onbepaalde tijd;
- een premievrij pensioen, leaseauto en een thuiswerkregeling;
- Minimaal 32 vakantiedagen op basis van 40 uur;
- Start@Flynth, ons welkomstprogramma tijdens je eerste jaar bij Flynth met trainingen en bijeenkomsten;
- studie- en opleidingsmogelijkheden, zowel intern als extern;
- een persoonlijk ontwikkelingsprogramma met mooie perspectieven;
- een laptop en telefoon die je ook privé mag gebruiken.
Maar bovenal werk je bij Flynth in een fijne, collegiale werkomgeving waarin we oog hebben voor elkaar en onze klanten. Daarin maken wij het verschil.